O konkursie

Nasz konkurs skierowany jest do miłośników fotografii, filmowania i aktywnego spędzania czasu. Wystarczy zrobić kilka zdjęć lub nakręcić krótki film z motywami elbląskimi i rowerowym akcentem, aby stanąć przed szansą wygrania elbląskiego roweru.

Chcemy zachęcić elblążan i nie tylko do aktywnego wypoczynku. Zdjęcia lub filmy nie muszą być zrobione w Elblągu – jedynym wymogiem konkursowym jest elbląski akcent i oczywiście rower. Może to być koszulka z herbem miasta, tablica lub drogowskaz z nazwą, ulica Elbląska, plac o nazwie Elbląg, jak na przykład w niemieckim Leer. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń poza kreatywnością i pomysłowością uczestników konkursu.

Podstawą do udziału w konkursie jest zarejestrowanie się i wgranie zdjęć lub filmu na stronę www.fotostory.elblag.eu. Laureata konkursu wyłonią internauci głosując na najlepsze zdjęcia i filmy. Głosować można tylko raz dziennie. Termin nadsyłania prac i głosowania upływa 20 listopada. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.fotostory.elblag.eu.